Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Молодогвардійська, 22
м. Київ, вул. Молодогвардійська, 22

Про тканини САТИН, МАКО САТИН з натуральної бавовни

Батьківщиною САТИНА справедливо вважається Китай, звідки ця щільна і блискуча тканина почала поширюватися по всьому світу. застосування сатину досить різноманітне, це і пошиття постільної білизни, виготовлення сорочок і суконь, використовується також як підкладкова тканина.

Сатинові тканини виготовляють з бавовняної крученої нитки подвійного плетіння. Чим більше скручується нитка при виробництві, тим яскравіше стає блиск тканини, візуально дуже схожий на шовк.

Постільна білизна з тканини сатин досить довговічна і може витримувати дуже велику кількість прання - 250-300, і лише потім сатин злегка тьмяніє.

Популярність і споживчі якості цієї тканини визначають широке застосування її при виготовленні постільної білизни різних кольорів для готелів, а також для домашнього використання.

Білизна з сатину створює відчуття легкості і приємної прохолоди, тому в спекотну пору року його використання надає додаткову свіжість тілу людини.

Сатин з 100% бавовни чудово поглинає зайву вологу і добре коригує при сні температуру людського тіла.

Серед сатинових тканин виділяють МАКО САТИН, який також виготовляється виключно з 100% натуральної бавовни. Мако сатин - це покращений сатин, який володіє значним блиском і гладкістю, завдяки дуже тонким ниткам пряжі.

"Сатин 125" - Тканина сатинового переплетення (4/1), щільність 125 г/м2, склад 100% бавовна, пігментного і активного фарбування 127 79/40 40, ширина 220 см.

"Мако Сатин 125" -Тканина сатинового переплетення (4/1), щільність 125 г/м2, склад 100% бавовна, активного фарбування 180 120/60 60, ширина 220-240 см.

Мако сатин майже не мнеться, а первісний блиск тканини зберігається надовго при численному пранні.

У нашому оптовому магазині ви можете замовити і купити широкий асортимент забарвлень тканин САТІН і МАКО САТІН виробництва Пакистан торгової марки Ностра.