Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Молодогвардійська, 22
м. Київ, вул. Молодогвардійська, 22

Про тканину БЯЗЬ ЛЮКС з натуральної бавовни

Бязь люкс - це щільна бавовняна тканина високої якості з 100% бавовни, в даний час широко використовується для виготовлення постільної білизни. Білизна з бязі здатне витримувати дуже велика кількість циклів прання, зберігаючи при цьому свій первісний вигляд.

Бязь люкс виготовляється з тонкої пряжі, завдяки чому міцність і зносостійкість цієї тканини значно вища за звичайну бязь, а сама тканина на дотик більш шовковиста і гладка. Відповідно, і нанесення будь-якого малюнка на таку тканину значно вище стійке до численного прання.

Постільна білизна з бязі люкс з вмістом бавовни 100% дуже популярна серед більшості споживачів, так як його екологічність, невисока вартість і висока зносостійкість роблять її доступною практично всім верствам населення.

Тканина полотняного переплетення (1/1), щільність 147 г/м2, склад 100% бавовна, пігментного фарбування, 60 60/ 20 20 , ширина 220 см.

У нашому оптовому магазині тканин ви можете замовити і купити широкий асортимент забарвлень тканин БЯЗЬ ЛЮКС виробництва Пакистан торгової марки НОСТРА.